Na rynku od 2007

 

Działamy od 2007 roku. Jak chyba wszystkie firmy z naszej branży borykaliśmy się z różnymi przeszkodami. Dzisiaj nasza pozycja na rynku jest stabilna, współpracujemy z gronem zaufanych klientów, które stale się powiększa. Grono wyspecjalizowanych współpracowników z wielu dziedzin, z którymi nawiązaliśmy w czasie naszej działalności współpracę pozwala nam podejmować najtrudniejsze wyzwania i zakańczać je sukcesem ku obopólnej satysfakcji – klientów i naszej.

Strony WWW

 

Internet, zwłaszcza strony WWW, to główna dziedzina naszej działalności. Specjalizujemy się w eleganckich, dobrze pozycjonujących się i nowoczesnych serwisach WWW. Wiemy, że budzący zaufanie i pozytywne skojarzenia wizerunek firmy to podstawa do pozyskania nowych klientów i zleceń. Stale poszerzamy nasze umiejętności i śledzimy najnowsze trendy, aby zapewnić naszym klientom możliwość cieszenia się stroną WWW, która nie zdezaktualizuje się szybko i pozostanie atrakcyjna przez długi czas.

Identyfikacja wizualna

 

Dobrze przemyślany i dostosowany do specyfiki danego biznesu logotyp, kolorystyka, papier firmowy, teczki, czy też wizytówki – są niezwykle ważnym elementem prowadzania biznesu. Powiedzenie „jak Cię widzą tak Cię piszą” jest w tym przypadku wyjątkowo dobrze trafione.

Właściwie zaprojektowana i dobrze przemyślana identyfikacja wizualna budzi u potencjalnych klientów zaufanie i pozytywne skojarzenia, a to przekłada się bezpośrednio na zainteresowanie ofertą i potencjalne zlecenia. Pamiętamy o tym za każdym razem, również przygotowując strony www.

Druk

 

Projektujemy materiały przeznaczone do druku, na koncie mamy szereg publikacji – od kampanii plakatowych, bannerowych i ulotek począwszy – na katalogach, czasopismach i książkach skończywszy. Przykładamy szczególną wagę do spójności materiałów graficznych tworzących identywikację wizualną – zarówno w postaci drukowanej jak i strony www.

Współpracujemy z szeregiem drukarni cyfrowych i offsetowych, co pozwala nam zawsze znaleźć najkorzystniejszą ofertę dla naszych klientów. Wiemy, że najniższa cena nie zawsze powinna być najważniejszym wyznacznikiem, ale zawsze powinien to być odpowiednio wyważony stosunek ceny do jakości.

Fotografia

 

Mamy w naszych szeregach doświadczonego fotografa. Profesjonalny sprzęt w rękach zawodowca pozwala uzyskać znakomitej jakości zdjęcia produktów i wnętrz.  Sesje plenerowe, czy reportaże z imprez to również przedmiot naszej działalności.

Jeśli dodamy do tego zaawansowane narzędzia do retuszu i post produkcji w rękach profesjonalisty to uzyskamy także możliwość przeprowadzenia cyfrowej renowacji zabytkowych zdjęć.

Rysunek i malarstwo

 

W naszych szeregach znajduje się również doświadczony rysownik i malarz, absolwent wydziału architektury, który swoje szlify zdobywał we Włoszech i Anglii, aby ostatecznie porzucić projektowanie budynków i oddać się całkowicie sztuce.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować państwu ręcznie rysowane grafiki i projekty – dla najbardziej wymagających klientów i projektów, które wymagają nadania im niepowtarzalnego i osobistego charakteru.