Strona WWW grupy artystycznej Fame-Art

Wizerunkowo – informacyjna strona WWW grupy artystycznej Fame-Art. Serwis WWW powstał razem z identyfikacją wizualną grupy jako zlecenie łączone. Grupa Fame-Art jest częścią firmy Project Salsa i zajmuje się obsługą zleceń komercyjnych klientów. Strona powstała, aby oddzielić ten fragment działalności od szkoły tańca. Strona WWW powstała w ścisłej współpracy, na bieżąco, podczas wdrażania projektu wprowadzaliśmy wszystkie uwagi klienta, gdyż znaczenie miał tutaj czas. Strona musiała powstać w bardzo krótkim terminie, także zaraz po akceptacji wstępnych projektów natychmiast przystąpiliśmy do kodowania i cięcia szablonów.

zobacz na żywo

Urządzenia mobilne

Strona nie została dostosowana do specjalnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych, niemniej jednak jej projektując layout przewidzieliśmy współpracę z takimi urządzeniami i przeglądanie serwisu WWW na tabletach i telefonach komórkowych nie jest uciążliwe.

Wygląd strony WWW

Podstawowy projekt powstał z myślą o nowoczesnych urządzeniach stacjonarnych i laptopach. Serwis powstał z myślą o urządzeniach posiadających ekrany o rozdzielczości 1024×768 i większej.