Strona WWW firmy AGO

Strona WWW wizerunkowa, prezentująca fabrykę – w związku z czym zrealizowaliśmy na terenie zakładu sesję zdjęciową. Dalsze założenia dotyczyły wiarygodności firmy „AGO”, która ma ugruntowaną pozycję na rynku produkcji opakowań foliowych i istnieje od wielu lat, strona WWW miała być dwujęzyczna, przejrzysta i responsywna.

Przewiń slajd aby zobaczyć prezentację.

 

 

zobacz na żywo

Urządzenia mobilne

Na urządzeniach przenośnych o przekątnej ekranu 6-10” serwis WWW zmienia nieco swój wygląd, grafiki się zmniejszają i przechodzą w układ pionowy, podobnie pola tekstowe. Jest to możliwe głównie dzięki budowie modułowej. Menu również zmienia swój wygląd – przechodzi w formę pionową i aby nie zasłaniać powierzchni strony rozwija się po wciśnięciu przycisku. Serwis WWW na smartfon również przechodzi w wersję „pionową”, chodzi tu o sposób obsługi urządzeń mobilnych. Naturalną metodą przeglądania strony WWW na smartfonie jest jej przewijanie góra-dół. To najbardziej naturalna metoda, wzorowana na przeijaniu zwojów w czasach starożytnych – jest to bardzo wygodne, a ponieważ serwis WWW dostosowuje rozmiar czcionek i grafik do rozmiaru ekranu – nie ma znaczenia czy jest to większy, czy mniejszy smartfon – serwis będzie wyświetlał się prawidłowo.

Domyślny widok

Podstawowy projekt powstał z myślą o nowoczesnych urządzeniach stacjonarnych i laptopach. Serwis powstał z myślą o urządzeniach posiadających ekrany o rozdzielczości 1024×768 i większej. Dla tych urządzeń przewidzieliśmy dwa rozmiary – dla laptopów i urządzeń z ekranem zewnętrznym o przekątnej powyżej 20”.