Strona WWW firmy GALTER

 

Strona WWW wizerunkowa, prezentująca pełną ofertę firmy Galter Meble Biurowe. Strona w pełni responsywna, mocno rozbudowana ze względu na szeroką ofertę firmy Galter. Serwis WWW nastawiony na prezentację produktów, będących w ofercie. Zaprojektowany tak, aby ułatwić klientowi znalezienie poszukiwanego produktu, a następnie dokonać jego prezentacji. Ponieważ w ofercie firmy znajdują się produkty wysokiej jakości – zarówno strona WWW, jak i prezentacja poszczególnych produktów musiała o tej najwyższej jakości świadczyć. Nawiązaliśmy z firmą Galter stałą współpracę, z której czerpiemy wzajemne korzyści. Wykonaliśmy identyfikację wizualną firmy, zapewniamy stałą obsługę i wsparcie graficzne.

Przewiń slajd aby zobaczyć prezentację.

 

 

 

zobacz na żywo

Wygląd serwisu WWW

 

Podstawowy projekt powstał z myślą o nowoczesnych urządzeniach stacjonarnych i laptopach. Serwis powstał z myślą o urządzeniach posiadających ekrany o rozdzielczości 1024×768 i większej. Dla tych urządzeń przewidzieliśmy dwa rozmiary – dla laptopów i urządzeń z ekranem zewnętrznym o przekątnej powyżej 20”.

 

Duże urządzenia mobilne

 

Na urządzeniach przenośnych o przekątnej ekranu 6-10” serwis WWW zmienia nieco swój wygląd, grafiki się zmniejszają i przechodzą w układ pionowy, podobnie pola tekstowe. Jest to możliwe głównie dzięki budowie modułowej. Menu również zmienia swój wygląd – przechodzi w formę pionową i aby nie zasłaniać powierzchni strony rozwija się po wciśnięciu przycisku.

 

Smartfony

 

O ile wspomniane wcześniej urządzenia mobilne o dużych ekranach są coraz powszechniejsze – telefony o dużych ekranach dotykowych to na dzień dzisiejszy standard i dla nich właśnie powstały kolejne dwie wersje serwisu – bardzo podobne do wersji na urządzenia większe. Serwis WWW na smartfon również przechodzi w wersję „pionową”, chodzi tu o sposób obsługi urządzeń mobilnych. Naturalną metodą przeglądania strony WWW na smartfonie jest jej przewijanie góra-dół. To najbardziej naturalna metoda, wzorowana na przeijaniu zwojów w czasach starożytnych – jest to bardzo wygodne, a ponieważ serwis WWW dostosowuje rozmiar czcionek i grafik do rozmiaru ekranu – nie ma znaczenia czy jest to większy, czy mniejszy smartfon – serwis będzie wyświetlał się prawidłowo.