Strona WWW firmy MEALday

 

Serwis WWW, a właściwie portal przygotowany dla krakowskiej firmy MEALday. Nowatorski projekt zintegrowany z aplikacją na urządzenia mobilne. Ideą projektu było ułatwienie dotarcia restauracjom, pubom i klubom do klientów szukających okazji w postaci np. happy hours. System został przygotowany pod osoby szukające miejsca na lunch w czasie przerwy obiadowej w pracy, chcących wyskoczyć na piwo lub ciekawą imprezę wieczorem ze znajomymi – zarówno dla stałych mieszkańców miasta chcących skorzystać z okazji lub szukających czegoś nowego, jak i turystów. Zaawansowane mechanizmy wyszukiwania, zarówno wg. odległości jak i czasu trwania promocji oraz dni tygodnia, godzin otwarcia, nazwy i kategorii lokalu udało się zamknąć w przyjemnym dla oka i łatwym w użyciu systemie, który następnie przenieśliśmy na urządzenia mobilne. Projekt obejmował kompleksową obsługę, z przygotowaniem identyfikacji wizualnej i wszystkich materiałów rekalmowych.

Przewiń slajd aby zobaczyć prezentację.

 

 

 

zobacz na żywo

Wygląd serwisu WWW

 

Projekt strony powstał tylko pod urządzenia stacjonarne i laptopy. Strona WWW nie musiała się skalować, ponieważ na urządzenia mobilne powstała specjalna aplikacja współpracująca w czasie rzeczywistym z bazą danych strony WWW.

 

Duże urządzenia mobilne

 

Urządzenia mobilne otrzymały dedykowaną dla nich wersję serwisu WWW w postaci aplikacji mobilnej współpracującej na bieżąco z bazą danych strony WWW.

Smartfony

 

Urządzenia mobilne otrzymały dedykowaną dla nich wersję serwisu WWW w postaci aplikacji mobilnej współpracującej na bieżąco z bazą danych strony WWW.