Strona WWW labolatorium MICKAN Cytology

 

Strona WWW informacyjna i wizerunkowa, ale przede wszystkim użytkowa. Poza przejrzystym i prostym layoutem oraz trzema wersjami językowymi, serwis WWW został wyposażony w specjalnie zaprojektowany system zapisywania wizyt pacjentek przez lekarzy. Zadaniem systemu było usprawnienie pracy ginekologów zlecających badania cytologiczne. System pozwalał lekarzowi, po weryfikacji jego tożsamości, przeprowadzić wywiad z pacjentką i zlecić odpowiednie badania, a następnie uzyskać online dostęp do wyników badań, które były przeprowadzane w niemieckim laboratorium. Ponadto w ramach współpracy zapewniliśmy przygotowanie graficzne i wydruk samokopiujących formularzy dla ginekologów współpracujących z firmą Mickan Cytology oraz materiałów marketingowych – wizytówek i indywidualnie zaprojektowanych teczek razem z wykrojnikiem.

Przewiń slajd aby zobaczyć prezentację.

 

 

 

zobacz na żywo

Wygląd serwisu WWW

 

Podstawowy projekt powstał z myślą o nowoczesnych urządzeniach stacjonarnych i laptopach. Serwis powstał z myślą o urządzeniach posiadających ekrany o rozdzielczości 1024×768 i większej.

 

Duże urządzenia mobilne

 

Na urządzeniach przenośnych o przekątnej ekranu 6-10” serwis WWW zmienia nieco swój wygląd, grafiki się zmniejszają, a menu zwęża. Ułatwia to nawigację po części informacyjnej serwisu. Ponieważ głównym zadaniem serwisu była jednak obsługa systemu informatycznego pośredniczącego w wymianie informacji między lekarzem a laboratorium – strona WWW nie została przekształcona całkowicie.

 

Smartfony

 

Podczas wyświetlania na urządzeniach typu smartfon serwis WWW zmienia nieco swój wygląd, grafiki się zmniejszają, a menu zwęża. Ułatwia to nawigację po części informacyjnej serwisu. Ponieważ głównym zadaniem serwisu była jednak obsługa systemu informatycznego pośredniczącego w wymianie informacji między lekarzem a laboratorium – strona WWW nie została przekształcona całkowicie.